+90 224 211 73 27
info@ramnurtextile.com

Hakkımızda

Firmamız, 1935 yılında Eskişehir'de merhum Rahmi Yılmaz'ın kendi adını verdiği manifatura dükkanında ticari hayatına başlamıştır.

Yıllar içerisinde Eskişehir'deki ev tekstili üzerine perakende ve toptan satış yapmakta olan mağaza üçe çıkmıştır. Halen faaliyette olan bu üç mağazanın yanı sıra 2005 yılında Bursa'da Ramnur Tekstil adı altında yıllık üretim kapasitesi 1,5 milyon metrenin üzerinde olan tam entegre bir tesis ile üretim sektörüne adım atılmıştır. Üretime başladığı günden bu güne kadar geçen sürede üretiminin 99%'u ihraç edilmiştir.

Ham ipliğin bükümünden kumaşın dokunmasına ve sunuma hazır hale getirilmesine kadar geçen süreci kendi bünyesinde yaparak servis kalitesini kanıtlamış olan Ramnur Tekstil'in bundan sonraki hedefi markalaşmaya önem verip dünyaca tanınan bir firma olmaktır. Firmamız mevcut boyahanesine ek olarak yeni bir yapılanma ile 2011'in ilk çeyreğinde hizmete soktuğu ikinci bir boyahane ile ürün kalitesini ve servis hızını daha üst seviyelere çıkarmayı hedeflemektedir.  

Yeni Tanıtım Videomuz ile Sizlerleyiz